Kasutamise kogemus Detoxic

Detoxic Irina (Chisinau) kasutamise kogemus

Kapslite kasutamise kogemus parasiitide vastu Detoxic

Detoxic kapslite kohta on palju kuulujutte ja spekulatsioone. Räägin teile oma kogemustest kapslite kasutamisel parasiitide vastu ja sellest, kuidas kolme nädala jooksul ussidest lahti sain kogu perest.

Mul on üsna suur pere - mina, mees, kaks last ja saksa lambakoer nimega Sandy. Sandy veedab kogu oma aja lastega ja mul polnud abikaasaga kunagi aega iga käigu järel käppasid pesta. Seetõttu olid lastel kõigepealt ussid ja siis minu abikaasaga.

Helminte ei märganud kohe. Kriiti üles väsimus ja uneprobleemid tavalise tööväsimusena, ka kõhuprobleemid tundusid olevat tavalise stressi tagajärg. Halbu uudiseid märgati alles siis, kui lapsed hakkasid märgatavalt kaalust alla võtma. Käisime haiglas, saime testi ja saime kindla diagnoosi - sooleparasiidid.

Üks mu abikaasa tuttav (töötab dieediarstina) soovitas koera juurest söövitada usse ja osta kogu perele parasiidivastaseid kapsleid Detoxic. Samuti rääkis ta, kuidas ravimit kasutada. Võtsime nõu ja märkasime heaolu paranemist juba teisel kasutamisnädalal. Pärast kursust läksime korduvaid teste tegema ja saime negatiivseid tulemusi. Helmintid on kadunud. Lapsed on muutunud senisest aktiivsemaks ja rõõmsamaks.

Õnnelikud lapsed lambakoeraga mängimas (Detoxic)

Meil ​​oli õnn neid kapsleid kasutada ja nüüd soovitan ise Detoxicut oma sõpradele, kui neil on sarnane probleem.